Terms of service

 GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi ibitour tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri ibitour'a atıfta bulunmaktadır. ibitour, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere bu Web sitesini size sunmaktadır.

Sitemizde ve/ misafir ya da bizden bir şeyler satın alarak, “Hizmet” meşgul ve (“Hizmet Şartları”, “Kullanım Koşulları”) aşağıdaki şartlar ve koşullar, ek koşul ve köprü tarafından kullanılabilir burada ve/başvurulan Koşulları ve politikaları veya dahil uymayı kabul ederler. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve/ veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu hizmet koşullarını dikkatlice okuyunuz. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu hizmet Şartları'na bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hizmet şartlarıyla sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncellemeler ve/veya değişiklikler göndererek bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi değişikliklerin yayınlanmasının ardından Web Sitesine Erişim veya kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız shopify Inc. ' de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlıyorlar.

BÖLÜM 1-ONLİNE MAĞAZA ŞARTLARI
Bu hizmet şartlarını kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu ve küçük bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz.
Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya hizmetin kullanımında, yargı bölgenizdeki yasaları ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir).
Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, hizmetlerinizin derhal sona ermesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR
Biz herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle kimseye hizmet reddetme hakkını saklı tutar.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini ve (B) bağlantı ağlarının veya cihazların teknik gereksinimlerine uygun ve uyarlanmış değişiklikler içerebileceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.
Hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi, tarafımızdan açık yazılı izin almadan çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.
Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu şartları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3-BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, BÜTÜNLÜĞÜ VE GÜNCELLİĞİ
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal sadece genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak güvenilmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu site bazı tarihsel bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgi, mutlaka, güncel değildir ve sadece referans için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4-HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER
Ürünlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir.
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız.
Hizmetin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya devamsızlığı için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Bölüm 5-ürünler veya hizmetler (varsa)
Bazı ürünler veya hizmetler sadece web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve iade veya değişim tabidir sadece bizim iade Politikası göre.
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntülenmesinin doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Ürün veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Biz herhangi bir zamanda herhangi bir ürünü durdurma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasak olduğu durumlarda geçersizdir.
Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6-FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU
Bizimle yerleştirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin yapıldığı sırada verilen e‑posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tek kararımızda, bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından yerleştirilmiş gibi görünen emirleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul edersiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen iade politikamızı inceleyin.

BÖLÜM 7-İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR
Size ne izlediğimiz, ne de kontrolümüz ne de girişimiz olmayan üçüncü taraf araçlarına Erişim sağlayabiliriz.
Herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmadan ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” bu tür araçlara erişim sağladığımızı kabul eder ve kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır.
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi risk ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.
Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu hizmet koşullarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8-ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILAR
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf Web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve garanti etmiyoruz.
Mal, hizmet, kaynak, içerik veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılması ile ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9-KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER
Biz bizim isteğimiz üzerine (yarışma girişleri, örneğin) bazı özel sunumları göndermek eğer çevrimiçi veya yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar, ya da diğer malzemeler,, e-posta, normal posta (toplu olarak, 'yorum') ya da diğer yollarla gönderdiğiniz bizden bir talebi olmadan, kabul edersiniz, herhangi bir zamanda, kısıtlama, düzenleme olmadan, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme ve başka herhangi bir ortamda ileri bize herhangi bir yorumunuz kullanın. Biz ve hiçbir yükümlülük altında olacaktır (1) güven içinde herhangi bir yorum korumak için; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek için; veya (3) herhangi bir yorum cevap.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, Pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu hizmet koşullarını ihlal etme, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur.
Questions about the Terms of Service should be sent to us at mounirtaifi@gmail.com.

 

GENEL BAKIŞ
Bu web sitesi ibitour tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri ibitour'a atıfta bulunmaktadır. ibitour, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere bu Web sitesini size sunmaktadır.

Sitemizde ve/ misafir ya da bizden bir şeyler satın alarak, “Hizmet” meşgul ve (“Hizmet Şartları”, “Kullanım Koşulları”) aşağıdaki şartlar ve koşullar, ek koşul ve köprü tarafından kullanılabilir burada ve/başvurulan Koşulları ve politikaları veya dahil uymayı kabul ederler. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve/ veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu hizmet koşullarını dikkatlice okuyunuz. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu hizmet Şartları'na bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hizmet şartlarıyla sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncellemeler ve/veya değişiklikler göndererek bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi değişikliklerin yayınlanmasının ardından Web Sitesine Erişim veya kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız shopify Inc. ' de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlıyorlar.

BÖLÜM 1-ONLİNE MAĞAZA ŞARTLARI
Bu hizmet şartlarını kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu ve küçük bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz.
Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya hizmetin kullanımında, yargı bölgenizdeki yasaları ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir).
Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, hizmetlerinizin derhal sona ermesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR
Biz herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle kimseye hizmet reddetme hakkını saklı tutar.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini ve (B) bağlantı ağlarının veya cihazların teknik gereksinimlerine uygun ve uyarlanmış değişiklikler içerebileceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.
Hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi, tarafımızdan açık yazılı izin almadan çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.
Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu şartları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3-BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, BÜTÜNLÜĞÜ VE GÜNCELLİĞİ
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal sadece genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak güvenilmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu site bazı tarihsel bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgi, mutlaka, güncel değildir ve sadece referans için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4-HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER
Ürünlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir.
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız.
Hizmetin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya devamsızlığı için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Bölüm 5-ürünler veya hizmetler (varsa)
Bazı ürünler veya hizmetler sadece web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve iade veya değişim tabidir sadece bizim iade Politikası göre.
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntülenmesinin doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Ürün veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Biz herhangi bir zamanda herhangi bir ürünü durdurma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasak olduğu durumlarda geçersizdir.
Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6-FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU
Bizimle yerleştirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin yapıldığı sırada verilen e‑posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tek kararımızda, bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından yerleştirilmiş gibi görünen emirleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul edersiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen iade politikamızı inceleyin.

BÖLÜM 7-İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR
Size ne izlediğimiz, ne de kontrolümüz ne de girişimiz olmayan üçüncü taraf araçlarına Erişim sağlayabiliriz.
Herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmadan ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” bu tür araçlara erişim sağladığımızı kabul eder ve kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır.
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi risk ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.
Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu hizmet koşullarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8-ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILAR
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf Web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve garanti etmiyoruz.
Mal, hizmet, kaynak, içerik veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılması ile ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9-KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER
Biz bizim isteğimiz üzerine (yarışma girişleri, örneğin) bazı özel sunumları göndermek eğer çevrimiçi veya yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar, ya da diğer malzemeler,, e-posta, normal posta (toplu olarak, 'yorum') ya da diğer yollarla gönderdiğiniz bizden bir talebi olmadan, kabul edersiniz, herhangi bir zamanda, kısıtlama, düzenleme olmadan, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme ve başka herhangi bir ortamda ileri bize herhangi bir yorumunuz kullanın. Biz ve hiçbir yükümlülük altında olacaktır (1) güven içinde herhangi bir yorum korumak için; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek için; veya (3) herhangi bir yorum cevap.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, Pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu hizmet koşullarını ihlal etme, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur.

 

GENEL BAKIŞ 
Bu web sitesi ibitour tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri ibitour'a atıfta bulunmaktadır. ibitour, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere bu Web sitesini size sunmaktadır. 

Sitemizde ve/ misafir ya da bizden bir şeyler satın alarak, “Hizmet” meşgul ve (“Hizmet Şartları”, “Kullanım Koşulları”) aşağıdaki şartlar ve koşullar, ek koşul ve köprü tarafından kullanılabilir burada ve/başvurulan Koşulları ve politikaları veya dahil uymayı kabul ederler. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve/ veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir. 

Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu hizmet koşullarını dikkatlice okuyunuz. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu hizmet Şartları'na bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hizmet şartlarıyla sınırlıdır. 

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncellemeler ve/veya değişiklikler göndererek bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi değişikliklerin yayınlanmasının ardından Web Sitesine Erişim veya kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Mağazamız shopify Inc. ' de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlıyorlar. 

BÖLÜM 1-ONLİNE MAĞAZA ŞARTLARI 
Bu hizmet şartlarını kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu ve küçük bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz. 
Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya hizmetin kullanımında, yargı bölgenizdeki yasaları ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir). 
Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz. 
Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, hizmetlerinizin derhal sona ermesine neden olacaktır. 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR 
Biz herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle kimseye hizmet reddetme hakkını saklı tutar. 
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini ve (B) bağlantı ağlarının veya cihazların teknik gereksinimlerine uygun ve uyarlanmış değişiklikler içerebileceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir. 
Hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi, tarafımızdan açık yazılı izin almadan çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. 
Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu şartları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez. 

BÖLÜM 3-BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, BÜTÜNLÜĞÜ VE GÜNCELLİĞİ 
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal sadece genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak güvenilmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır. 
Bu site bazı tarihsel bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgi, mutlaka, güncel değildir ve sadece referans için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz. 

BÖLÜM 4-HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER 
Ürünlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. 
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. 
Hizmetin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya devamsızlığı için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız. 

Bölüm 5-ürünler veya hizmetler (varsa) 
Bazı ürünler veya hizmetler sadece web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve iade veya değişim tabidir sadece bizim iade Politikası göre. 
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntülenmesinin doğru olacağını garanti edemeyiz. 
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Ürün veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Biz herhangi bir zamanda herhangi bir ürünü durdurma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasak olduğu durumlarda geçersizdir. 
Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz. 

BÖLÜM 6-FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU 
Bizimle yerleştirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin yapıldığı sırada verilen e‑posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tek kararımızda, bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından yerleştirilmiş gibi görünen emirleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız. 

Mağazamızda yapılan tüm alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul edersiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz. 

Daha fazla ayrıntı için lütfen iade politikamızı inceleyin. 

BÖLÜM 7-İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR 
Size ne izlediğimiz, ne de kontrolümüz ne de girişimiz olmayan üçüncü taraf araçlarına Erişim sağlayabiliriz. 
Herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmadan ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” bu tür araçlara erişim sağladığımızı kabul eder ve kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır. 
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi risk ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız. 
Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu hizmet koşullarına tabi olacaktır. 

BÖLÜM 8-ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILAR 
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. 
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf Web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve garanti etmiyoruz. 
Mal, hizmet, kaynak, içerik veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılması ile ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir. 

BÖLÜM 9-KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER 
Biz bizim isteğimiz üzerine (yarışma girişleri, örneğin) bazı özel sunumları göndermek eğer çevrimiçi veya yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar, ya da diğer malzemeler,, e-posta, normal posta (toplu olarak, 'yorum') ya da diğer yollarla gönderdiğiniz bizden bir talebi olmadan, kabul edersiniz, herhangi bir zamanda, kısıtlama, düzenleme olmadan, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme ve başka herhangi bir ortamda ileri bize herhangi bir yorumunuz kullanın. Biz ve hiçbir yükümlülük altında olacaktır (1) güven içinde herhangi bir yorum korumak için; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek için; veya (3) herhangi bir yorum cevap. 
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, Pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu hizmet koşullarını ihlal etme, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur. 
Questions about the Terms of Service should be sent to us at mounirtaifi@gmail.com.

 

GENEL BAKIŞ 
Bu web sitesi ibitour tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri ibitour'a atıfta bulunmaktadır. ibitour, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere bu Web sitesini size sunmaktadır. 

Sitemizde ve/ misafir ya da bizden bir şeyler satın alarak, “Hizmet” meşgul ve (“Hizmet Şartları”, “Kullanım Koşulları”) aşağıdaki şartlar ve koşullar, ek koşul ve köprü tarafından kullanılabilir burada ve/başvurulan Koşulları ve politikaları veya dahil uymayı kabul ederler. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve/ veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir. 

Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu hizmet koşullarını dikkatlice okuyunuz. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu hizmet Şartları'na bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hizmet şartlarıyla sınırlıdır. 

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncellemeler ve/veya değişiklikler göndererek bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi değişikliklerin yayınlanmasının ardından Web Sitesine Erişim veya kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Mağazamız shopify Inc. ' de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlıyorlar. 

BÖLÜM 1-ONLİNE MAĞAZA ŞARTLARI 
Bu hizmet şartlarını kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalette veya eyalette çoğunluk yaşı olduğunuzu ve küçük bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz. 
Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya hizmetin kullanımında, yargı bölgenizdeki yasaları ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir). 
Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz. 
Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, hizmetlerinizin derhal sona ermesine neden olacaktır. 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR 
Biz herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle kimseye hizmet reddetme hakkını saklı tutar. 
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini ve (B) bağlantı ağlarının veya cihazların teknik gereksinimlerine uygun ve uyarlanmış değişiklikler içerebileceğini anlarsınız. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir. 
Hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi, tarafımızdan açık yazılı izin almadan çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. 
Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu şartları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez. 

BÖLÜM 3-BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, BÜTÜNLÜĞÜ VE GÜNCELLİĞİ 
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal sadece genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak güvenilmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır. 
Bu site bazı tarihsel bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgi, mutlaka, güncel değildir ve sadece referans için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz. 

BÖLÜM 4-HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER 
Ürünlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. 
Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. 
Hizmetin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya devamsızlığı için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız. 

Bölüm 5-ürünler veya hizmetler (varsa) 
Bazı ürünler veya hizmetler sadece web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve iade veya değişim tabidir sadece bizim iade Politikası göre. 
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntülenmesinin doğru olacağını garanti edemeyiz. 
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Ürün veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Biz herhangi bir zamanda herhangi bir ürünü durdurma hakkını saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasak olduğu durumlarda geçersizdir. 
Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz. 

BÖLÜM 6-FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU 
Bizimle yerleştirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin yapıldığı sırada verilen e‑posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tek kararımızda, bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından yerleştirilmiş gibi görünen emirleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız. 

Mağazamızda yapılan tüm alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul edersiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz de dahil olmak üzere diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebiliriz. 

Daha fazla ayrıntı için lütfen iade politikamızı inceleyin. 

BÖLÜM 7-İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR 
Size ne izlediğimiz, ne de kontrolümüz ne de girişimiz olmayan üçüncü taraf araçlarına Erişim sağlayabiliriz. 
Herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmadan ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” bu tür araçlara erişim sağladığımızı kabul eder ve kabul edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır. 
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi risk ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız. 
Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu hizmet koşullarına tabi olacaktır. 

BÖLÜM 8-ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILAR 
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. 
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü taraf Web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve garanti etmiyoruz. 
Mal, hizmet, kaynak, içerik veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılması ile ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir. 

BÖLÜM 9-KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİMLER 
Biz bizim isteğimiz üzerine (yarışma girişleri, örneğin) bazı özel sunumları göndermek eğer çevrimiçi veya yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar, ya da diğer malzemeler,, e-posta, normal posta (toplu olarak, 'yorum') ya da diğer yollarla gönderdiğiniz bizden bir talebi olmadan, kabul edersiniz, herhangi bir zamanda, kısıtlama, düzenleme olmadan, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme ve başka herhangi bir ortamda ileri bize herhangi bir yorumunuz kullanın. Biz ve hiçbir yükümlülük altında olacaktır (1) güven içinde herhangi bir yorum korumak için; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek için; veya (3) herhangi bir yorum cevap. 
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, Pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu hizmet koşullarını ihlal etme, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur.

0 Reviews

TOTAL :
SHIPPING FEE :
GRAND TOTAL :

Thank . We received your oder.

Payment Method
Order ID
Date order
Total

Please make your payment directly via UPI transfer by scaning our below QR codes. Use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.

Please make your payment directly into our bank account. Use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.

Order detail:

Product Name:
Quantity:
Size:
Price:

Customer's detail:

Full name:
Email:
Phone number:
Postcode:
Address:
City:
State:
Country:

Formulaire de contact

Nom

E-mail *

Message *